Bližší informace

Vážení účastníci kybernetického soustředění Campo Arduino,

začátek akce se nám kvapem blíží a je tedy nejvyšší čas pro upřesňující informace. Pokud se akce nemůžete zúčastnit, dejte nám, prosím, vědět, abychom mohli kontaktovat náhradníky.

První den se sejdeme v 9:00 na nádvoří Fakulty aplikovaných věd zde. Můžete přijet buďto autem z Folmavské ulice směrem od Bauhausu, nebo MHD (trasa se na mapce zde ukáže po zvolení způsobu dopravy „pěšky“).

Přibližně ve 12 hodin budeme chodit na oběd do Menzy, kde se cena hlavního jídla pohybuje v rozmezí 60-80 Kč, polévka bývá za 10 Kč. Po obědě půjdeme zpět do laboratoří, kde se budeme věnovat robotům až do 15 hodin. V 15 hodin budeme děti odvádět zpět na nádvoří, kde budou předány rodičům popř. zák. zástupcům.

Výjimkou bude pátek, kdy se bude přibližně od 14 hodin konat vyvrcholení celého soustředění formou soutěží. V tuto dobu budou navíc „otevřené dveře“ pro veškeré členy rodiny a kamarády, kteří by se chtěli přijít podívat na výsledky práce svých blízkých. V pátek se rovněž počítá s prodoužením až do 16 hodin. Důvodem je konání již zmíněných soutěží a zároveň vyhlášení vítězů a ukončení celého soustředění.

Co si sbalit s sebou? Doporučujeme sbalit si malou svačinu a dostatek pití. Malý zákusek a pití je možné zakoupit i v Menze. Do laboratoří žádné pomůcky nutné nejsou, neuškodí však pomůcky pro psaní poznámek.

POZOR! První den ihned po setkání budeme vybírat účastnický poplatek 500,- a originál podepsané přihlášky, pokud jste ji nezaslali poštou.

Napsat komentář