Turné robotů a termín třetího ročníku

Katedra kybernetiky a organizační tým Campo Arduino připravily řadu možností, kde se můžete setkat s roboty z letního kybernetického soustředění, ale i dalšími zajímavostmi z katedry kybernetiky nebo celé Fakulty aplikovaných věd.

• Již 16.10.2014 – účast na akci Otevíráme dveře vzděláním na VOŠ a SPŠE v Plzni na Slovanech – představení katedry kybernetiky, katedry informatiky a výpočetní techniky a vůbec celé Fakulty aplikovaných věd, roboti nebudou chybět.
  • 5.11.2014 Přednáška na Gymnáziu Luďka Pika v Opavské ulici v Plzni – přednáška o tématech katedry kybernetiky včetně ukázky robotů z CA.
  • 6., 13., 20. a 27.11.2014 – vždy od 15 h – kroužek Campo Arduino na VOŠ a SPŠE Plzeň určený pro studenty VOŠ a SPŠE – čtyři dvouhodinová odpoledne příjemně strávená ve společnosti robotů a Arduina.
  • 26.11.2014 16-19h Setkání učitelů robotických kroužků ze SŠ a ZŠ (nejen) Plzeňského kraje – představení a nabídka konceptu kroužků Campo Arduino, vzájemná výměna informací o pořádaných kroužcích a výměna zkušeností s jejich vedením. Představení katedry kybernetiky, možnosti odborných konzultací, pořádání kroužků na SŠ nebo ZŠ nebo jejich podpory.
  • 4.12.2014Den otevřených dveří na ZŠ Horažďovice – představení katedry kybernetiky včetně ukázky robotů z CA.
  • 28.1.2014Den otevřených dveří Fakulty aplikovaných věd – tradiční představení fakulty a všech jejích kateder a výzkumných programů nového výzkumného centra NTIS (Nové technologie pro informační společnost, Evropské centrum excelence) – poprvé v nové budově. Roboti z CA opět nebudou chybět.
  • 5., 12., 19. a 26.2.2015 – vždy od 15 h – kroužek Campo Arduino na VOŠ a SPŠE Plzeň určený pro žáky základních škol – čtyři dvouhodinová odpoledne příjemně strávená ve společnosti robotů a Arduina.
  • Kromě toho již druhým rokem běží kroužek programování robotů Lego NXT na Masarykově základní škole v Horní Bříze vedený lektorem z katedry kybernetiky a letního soustředění Campo Arduino.
  • A kromě toho jsme již stanovili termín třetího letního kybernetického soustředění Campo Arduino 2015, a to v termínu 17.-21.8.2015. Přihlášky očekáváme někdy v dubnu až květnu příštího roku.

Jak vidíte, připravili jsme toho pro vás dost a to ještě nemusí být všechno. V případě zájmu samozřejmě dále platí naše nabídka pořádání kroužků a přednášek i na dalších školách nebo například vedení SOČ. Více informací na informačním mailu Campo Arduino campardu@kky.zcu.cz.