Informace před zahájením Campo Arduino 2015

Milí rodiče, vážení účastníci letního kybernetického soustředění Campo Arduino,

zahájení akce se nám kvapem blíží a doufáme, že se těšíte stejně jako my. Jak jistě víte, akce trvá od pondělí 17.8. do pátku 22.8. Scházet se budeme každé ráno před novou budovou Fakulty aplikovaných věd (Technická 8). Děti budeme očekávat na nádvoří fakulty u fontány zde každé ráno v 9:00 a na stejné místo je budeme odvádět přibližně v 15:00.

Bohužel během konání akce je univerzitní menza zavřená, neznamená to ovšem, že budeme trpět hlady. Máme domluvený dovoz obědů z jídelny Junák, se kterou máme dobré zkušenosti. Jídlo nám přivezou každý den přibližně na 12. hodinu a naši lektoři jídlo vydají. V pondělí poskytneme dětem jídelníček. Jídla budeme objednávat v pondělí, je tedy možné si určitá jídla neobjednat (v pondělí bude smažený kuřecí řízek s bramborem). V takovém případě si prosím na daný den oběd doneste svůj. V pondělí tedy od každého účastníka zjistíme počet obědů a vybereme od dětí peníze. Cena jedné porce je přibližně 80 Kč, stravné na celý týden tedy vyjde přibližně na 400 Kč. POZOR – pití ani svačiny zajištěné nemáme, ty si doneste vlastní. Bohužel ani bufet na fakultě nebude v provozu, není tedy možné si pití nebo svačinu zakoupit.

Co se dalších pomůcek týče: kromě již zmíněné svačiny a pití není nic dalšího zapotřebí. Maximálně propisku a blok na psaní poznámek.

Každý den budeme s dětmi pracovat na robotech, pro odreagování připravíme různé soutěže a krátké zajímavé prezentace výtvorů členů naší katedry. V pátek odpoledne (přibližně od 13. hodiny) budou probíhat závěrečné soutěže, které budou přístupné i ostatním členům rodiny. Přijďte se tedy podívat (pokud se uvolníte z práce) na své ratolesti a jejich roboty – určitě budete překvapeni, co všechno za týden dokázaly. Podívat se samozřejmě mohou přijít i prarodiče, sourozenci apod. Celý týden poté zakončíme vyhlášením vítězů soutěží a rozloučením se. Tato závěrečná „ceremonie“ proběhne přibližně od 14:30 v závislosti na tom, kdy se dokončí soutěže.

Doufám, že jsem na nic nezapomněl – v případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat na tryba (zavinac) kky.zcu.cz.

Za organizační tým Campo Arduino
Tomáš Ryba.

PS: Naše budova je klimatizovaná, bude nám tedy v současném počasí v laboratořích útulně.

 

 

Napsat komentář